Regulamin

Warunki Korzystania ze strony Rejsyrzeczne.com

Korzystając ze strony Rejsyrzeczne.com, zgadzasz się z poniższymi warunkami.

Strona prowadzona jest przez firmę Rejsyrzeczne Agnieszka Bierła, ul. Kolnicka 6, 63-041 Boguszyn, NIP PL7861702606, REGON 363822471. W przypadku jakiejkolwiek korespondencji, prosimy o kontakt pocztą elektroniczną na info@rejsyrzeczne.com.

Prawa autorskie

Treści zawarte na stronie www.Rejsyrzeczne.com podlegają ochronie prawa autorskiego i zabronione jest ich bezprawne wykorzystanie. Wykorzystanie jakichkolwiek materiałów zawartych na stronie, w całości lub w części, może nastąpić jedynie po uzyskaniu pisemnej zgody Administracji strony.

Cytowanie/przypisy

Możliwe jest cytowanie treści zawartych na stronie zgodnie z Ustawą z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

Przypis do strony wygląda następująco:
Tytuł artykułu, http://www.Rejsyrzeczne.com (data dostępu).

Linkowanie do strony

Umieszczanie linków do strony www.Rejsyrzeczne.com z innych stron/blogów jest możliwe, a nawet pożądane, pod warunkiem, że będą to strony/blogi o tematyce turystycznej oraz nie będą one sprzeczne z polskim prawem, dobrymi zwyczajami, ani zawierające spamu w jakiejkolwiek postaci.

Zmiany w Warunkach Korzystania
  • Rejsyrzeczne.com.com zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w Warunkach Korzystania ze strony.
  • Każdego czytelnika/użytkownika strony obowiązują aktualne Warunki Korzystania znajdujące się na stronie Regulamin Rejsyrzeczne.com
Wyłączenie odpowiedzialności

Autor dołożył wszelkich starań, aby zawarte na stronie informacje były kompletne i rzetelne. Nie bierze jednak żadnej odpowiedzialności ani za ich wykorzystanie, ani za związane z tym ewentualne naruszenie praw patentowych lub autorskich. Autor nie ponosi również odpowiedzialności za ewentualne szkody wynikłe z wykorzystania informacji zawartych na stronie.

Polityka Prywatności oraz Pliki Cookies