Rejsy po jeziorach

 

Wyszukaj rejs po jeziorze lub innym zbiorniku wodnym w twojej okolicy. A może wolisz być kapitanem i wyczarterować łódź, jacht na własny rejs? Na Rejsyrzeczne.com znajdziesz także firmy czarterowe z statkami, katamaranami i jachtami.

Lista rejsów po jeziorach według województwa.

Województwo Dolnośląskie

Wybierz się na rejs statkiem po jeziorze Kunickim lub Bystrzyckim. Zobacz wszystkie rejsy w dolnośląskim.

Województwo Kujawsko – Pomorskie

Wybierz się na rejs statkiem po jeziorze Gopło lub po Zalewie Koroniewskim. Zobacz wszystkie rejsy po jeziorach w kujawsko – pomorskim.

Województwo Lubuskie

Wybierz się na rejs statkiem po jeziorze Trześniowskim lub Łagowskim. Zobacz wszystkie rejsy na Pojezierzu Lubuskim.

Województwo Łódzkie

Wybierz się na rejs statkiem po Zbiorniku Jeziorsko lub Zalewie Sulejowskim. Zobacz wszystkie rejsy po jeziorach w łódzkim.

Województwo Małopolskie

Wybierz się na rejs statkiem po jeziorze Czorsztyńskim lub Rożnowskim. Zobacz wszystkie rejsy po jeziorach w Małopolsce.

Województwo Opolskie

Wybierz się na rejs statkiem po jeziorze Nyskim lub Otmuchowskim. Zobacz wszystkie rejsy po jeziorach w opolskim.

Województwo Śląskie

Wybierz się na rejs statkiem po jeziorze Paprocańskim lub Zalewie Goczałkowice. Zobacz wszystkie rejsy po jeziorach na Śląsku.

Województwo Wielkopolskie

Wybierz się na rejs statkiem po jeziorach Kórnickim, Ślesińskim, Dominickim, Miejskim czy Durowskim. Zobacz wszystkie rejsy po jeziorach w Wielkopolsce.

Województwo Zachodnio – Pomorskie

Wybierz się na rejs statkiem po jeziorach Jamno, Miedwie, Dąbie lub po Zalewie Szczecińskim. Zobacz wszystkie rejsy po jeziorach w zachodnio – pomorskim.